ORION Cruisers

Konfordan asla vazgeçemeyenler için tasarlandı

Konfordan asla vazgeçemeyenler için tasarlandı

ORION Cruisers

Konfordan asla vazgeçemeyenler için tasarlandı. Uzun seyirlerden keyif alanlar için rahatlık ve ergonomik tasarımı bir arada sunan, bunu yaparken sportif görüntüsünden de taviz vermeyen ComfortLine Serisi, rahatlığın somutlaşmış hali. GRP kısımları vakum infüzyon ve RTM teknolojileri kullanılarak üretilen, tüm seriler içinde en geniş ve ferah iç mekana sahip bu botlar, büyük saklama bölmeleri ve dolaplarıyla kalabalık yolculukların vazgeçilmezi. Northstar RW serisi, önceliği konfor olanlar için tasarlandı.
ORION 9

ORION 9

Yüksek hızlı gezi botu ORION 9; sportif görünümü, yüksek performanslı gövdesi ve fark yaratan tasarım detayları ile, sizler için yenilendi. Northstar tasarım ekibinin sihirli dokunuşlarıyla hayat bulan yen..

680 RW

680 RW

Northstar 680 RW, ComfortLine serisinin amiral gemisi olarak tanımlanabilir. 250Hp'ye kadar dıştan takma motor kullanımına izin veren 680 RW, konforun yanı sıra yüksek performansı da garanti ediyor. Geniş opsiyonelekipman listesi, ileri s..

640 RW

640 RW

Performansı kadar, konforu ile de ön planda olan 640RW modeli Comfort serisinin en tercih edilen modelleri arasında yer alır. Tüm RW modellerinde olduğu gibi konforun ön planda olduğu, yeni nesil Hydro Delta tipi karinalara sahip ol..

575 RW

575 RW

575 RW, ComfortLine serisinin en küçük modelidir. 140 Hp'ye kadar dıştan takma motor ile kullanabileceğiniz 575 RW, sevdiklerinizle birlikte rahat ve performanslı bir seyir deneyimi sunmak için tasarlandı. Serinin b&uum..